Masz pytania - zadzwoń!

+48 515 101 745

Zaloguj się lub zarejestruj
pl

Garshan Slim

Ananas zawiera bromelainę, silny enzym odpowiedzialny za hydrolizę białek przez co działa złuszczająco, peelingująco oraz oczyszczająco, wygładza skórę i nawilża ją. Działa antycellulitowo, zmniejsza ilość obrzęków.

Wyciąg z wodorostów Gelidium Cartilagineum pobudza działanie osmotyczne, które zwiększa eliminację toksyn poprzez usuwanie produktów ubocznych.

Kofeina ma nie tylko właściwości lipolityczne, ale także znaczną zdolność do pobudzania drenażu i eliminacji płynów stojących (ma działanie przeciwgorączkowe).

Olejek eteryczny z pomarańczy aktywuje drenaż limfatyczny, sprzyja eliminacji obrzęku i odpadów metabolicznych.

Olejek eteryczny z cynamonu wspomaga eliminację toksyn i poprawia krążenie obwodowe.

Wyciągz kasztanowca składa się z kompleksu fitopochodnego, bogatego w saponiny i flawonoidy, które mają działanie przeciwzapalne i są doskonałe przy leczeniu obrzęków, cellulitu i niewystarczającego mikrokrążenia.Ma działanie ochronne na naczynia krwionośne, szczególnie przydatne w przypadku niestabilności naczyń włosowatych.

Ekstrakty czerwonych alg (Porphyridiumcruentum), Kombu i Kelp (glonów) stanowią mieszaninę oligosacharydów i oligoelementów niezbędnych do wzmocnienia naczyń krwionośnych i poprawiania ich sprężystości oraz do złagodzenia objawów zespołu ciężkich nóg (wyniki badań: poprawa mikrokrążenia podskórnego i redukcja objawów w ciągu 28 dni w 70% przypadków, z aplikacjami dwa razy dziennie). Substancje te mają właściwości, które chronią i stymulują naczynia krwionośne, co gwarantuje długotrwałe uwolnienie ciężkich nóg. Obrzęk jest zmniejszony, nogi stają się lekkie, stonowane i skórka pomarańczowa jest stopniowo zmniejszana.


Proszę czekać...